Kiválóan szerepeltek a Karcagi Sport Egyesület atlétái.
Huszonhárom egyesület közel 600 versenyzője vett részt Budapesten az Ikarus Sporttelepen megrendezett 2025. évi nyílt gyermekbajnokságon október 12-én, vasárnap. Az eseményen a Karcagi Sport Egyesület atlétái ragyogóan szerepeltek, hiszen egy arany, két ezüst és három bronzérem került a gyerekek nyakába. Vaszkán Gábor szakedző atlétái igencsak kitettek magukért, mivel a főváros és a vidék legrangosabb csapatait felvonultató mezőnyben minden helyezésének óriási értéke van. Legjobbjaink a következők voltak:
Aranyérmes:
Bíró Ábel 60 méter gát
Ezüstérmesek:
Nagy-Bana Dávid távolugrás
Kovács Zsombor 60 méter gát
Bronzérmesek:
Nagy-Bana Dávid 600 méter
Nagy-Bana Zita távolugrás
Szilvási Zalán távolugrás
A felsoroltakon kívül számos pontszerző helyet és döntős szereplést értek még el az egyesület sportolói.

