A Merkantil Bank Liga utolsó játéknapja következik.
Kozármislenyben zárjuk a 2025-2026-os Merkantil Bank Liga küzdelmeit. Csapatunk újoncként vágott neki az idénynek, és az őszi szezonban mutatott remek teljesítményünknek köszönhetően végül kiharcoltuk a bennmaradást. Az elmúlt hónapokban ugyan hullámzóbb játékot mutattunk, de a csapat végig becsülettel harcolt, így szeretnénk méltó módon lezárni a szezont.
Ellenfelünk, a Kozármisleny ellenben fantasztikus formában várja a mérkőzést. Az utolsó hét! fordulóban veretlen maradt az egylet, öt győzelmet és két döntetlent a tarsolyba téve. Hazai pályán ráadásul különösen veszélyesek, hiszen legutóbb a feljutásért küzdő Kecskemétet is legyőzték.
– Nagyon hosszú út előtt állunk, ráadásul az ellenfelünk ezúttal sem könnyű – vezette fel a találkozót vezetőedzőnk, Varga Attila. – A Kozármisleny ellen is egyértelmű elvárásokat fogalmaztam meg a csapat felé, szervezett védekezést, fegyelmezett játékot és határozott párharcokat várok. Fontos, hogy magunkra koncentráljunk és azokra a dolgokra, amik a futball alaptörvényei azaz, hogy stabil legyen a védekezés és hogy rúgjuk be a helyzeteinket. Az NB II kiegyenlített mezőnyében különösen fontos a koncentráció és a megfelelő mentalitás, ezért csak maximális intenzitással lehet eredményesen futballozni a Misleny ellen.
Labdarúgás: Merkantil Bank Liga, 30. forduló
HR-Rent Kozármisleny–Karcagi SC
Kozármisleny, Feleki Attila Sportközpont, v.: Bana G. (Máyer G., Mohos M.), 17.00

